Po lewej stronie stoją cztery kobiety elegancko ubrane, po prawej na wózku inwalidzkim siedzi mężczyzna, który na kolonach trzyma antyramę z informacją o nagrodzie. W tle na ekranie widać okładkę Raportu Fundacji PODAJ DALEJ za 2017 rok i logo Fundacji.

Nagrody i wyróżnienia

2018

Akademia Życia zwyciężyła w I edycji ogólnopolskiego konkursu „Podziel się innowacją – jak w nowy sposób rozwiązywać problemy społeczne”. Organizatorem konkursu była Fundacja Fundusz Współpracy, a jego głównym partnerem Ashoka Polska.

W konkursie Raporty Społeczne otrzymaliśmy nagrodę za najlepszy raport organizacji pozabiznesowej za konsekwentne utrzymanie wysokiego standardu raportowania organizacji pozarządowej w połączeniu z warstwą edukacyjną. W tym samym Konkursie otrzymaliśmy również specjalną nagrodę Ministra Inwestycji i Rozwoju. Organizatorami konkursu są Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firma Deloitte.

2019

Zuzanna Janaszek - Maciaszek i Olga Janaszek - Serafin stoją na tle ścianki Sukcesu Pisanego Szminką.

Zuzanna Janaszek – Maciaszek, Prezes Fundacji PODAJ DALEJ, została laureatką X edycji Konkursu Bizneswoman Roku w kategorii Działalność Społeczna.

III miejsce dla filmu „Doktor Piotr” w konkursie polskich filmów krótkometrażowych Barć Film Festiwal 2019. Reżyserem i scenarzystą dokumentu o doktorze Piotrze Janaszku jest Zdzisław Siwik, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, zdobywca wielu nagród filmowych i fotograficznych.

Znaleźliśmy się w gronie laureatów konkursu „Działania Godne Uwagi”, którego celem było wyróżnienie najciekawszych inicjatyw realizowanych przez organizacje pozarządowe na rzecz mieszkańców Wielkopolski. Uznanie jury zyskał nasz projekt „Wypracowanie jak najkrótszej drogi od niepełnosprawności do niezależności! Stworzenie mobilnego punktu konsultacyjnego Doradców Pierwszego Kontaktu dla osób z nabytą niepełnosprawnością ruchową”.

Z ogromnym podziwem i uznaniem Porozumienie Pracodawców Ochrony Zdrowia obserwuje działalność Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ,  która wytrwale kontynuuje wielkie Dzieło swojego Patrona. Dzięki zaangażowaniu pracowników, wolontariuszy, podopiecznych oraz przyjaciół wielka moc czynienia dobra przynosi wymierne efekty! Niepełnosprawność nie oznacza już osamotnienia i braku możliwości. Znikają bariery, rodzą się nowe szanse i nadzieje! Ogromnym zaszczytem jest dla nas wspieranie działań Fundacji, która zmienia świat na lepszy. Jesteśmy wdzięczni za dotychczasową współpracę, która umacnia nas w przekonaniu, że wszyscy jesteśmy potrzebni. Deklarujemy dalsze wsparcie w realizacji planów i projektów.
Bożena Janicka, Prezes PPOZ

<< poprzedni  –  następny >>