Cztery kobiece ręce trzymają skarbonkę. Jest na niej zdjęcie przedstawiające grupę uśmiechniętych osób na wózkach inwalidzkich i podpis: "Pomóż stworzyć Osadę Janaszkowo! Dziękujemy!"

Możesz pomóc

Chcąc zmieniać życie osób z niepełnosprawnością i oferować im jak najlepsze formy wsparcia, pozyskujemy środki z różnych źródeł.

ZAANGAŻUJ SWÓJ BIZNES

Współpracę z biznesem zawsze opieramy na zasadzie win – win. Staramy się, by cele biznesowe łączyć z celami i potrzebami społecznymi, a wszystko po to, by trwale wpływać na jakość życia osób z niepełnosprawnością. Na wiosnę zapraszamy naszych Partnerów na Charytatywny Bal Marzeń Fundacji PODAJ DALEJ, który jest doskonałym miejscem nawiązywania relacji biznesowych i łączy dobrą zabawę z pomaganiem!

POMAGAJ REGULARNIE

Niezwykle ważna jest regularna pomoc. Nawet niewielkie, ale comiesięczne wpłaty pozwalają nam lepiej planować i realizować pomoc. Ty też możesz zmienić czyjeś życie. Wspieraj osoby, którym niepełnosprawność utrudnia bądź uniemożliwia niezależne życie. Wpłacaj dowolną kwotę regularnie co miesiąc na konto Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ.

Numer rachunku w ING: 78 1050 1735 1000 0024 2547 0123 z dopiskiem „darowizna na rehabilitację” lub „darowizna na Osadę Janaszkowo”. Każda złotówka ma znaczenie! Dziękujemy ❤

Darowizny możesz wpłacać z każdego miejsca na świecie wspierając nasze działania za pośrednictwem globalnej platformy crowdfundingowej GlobalGiving.

POMÓŻ PRZY OKAZJI ZAKUPÓW ONLINE

Jeżeli kupujesz przez Internet, zaloguj się do serwisu FaniMani. Robisz zakupy tak jak zwykle, a sklep przekazuje część wartości Twoich zakupów wybranej przez Ciebie organizacji. Już ponad 1100 sklepów włączyło się do tej akcji!

ZORGANIZUJ ZBIÓRKĘ NA FB

W kilka minut możesz utworzyć zbiórkę na FB i zaprosić znajomych, aby wpłacali datki na stworzenie nowego ośrodka – Osady Janaszkowo, gdzie osoby z niepełnosprawnością nauczą się żyć mimo wielu ograniczeń! Takie zbiórki można organizować np. z okazji własnych urodzin, ślubu czy innego wydarzenia, dzięki któremu dzielisz się swoim szczęściem z innymi!

BIERZ UDZIAŁ W AUKCJACH CHARYTATYWNYCH

Dołącz do grupy @NiespodziankiPODAJDALEJ na Facebooku i sprawdź jakie piękne rzeczy oferujemy na naszych aukcjach charytatywnych. Możesz wziąć udział w aukcji lub przekazać przedmiot, który wystawimy na aukcję.

PODAJ DALEJ swój 1% podatku

PRZEKAŻ 1% PODATKU na rehabilitację i naukę samodzielnego życia. Wystarczy w odpowiedniej rubryce formularza zeznania podatkowego wpisać: numer KRS 0000 197 058 i kwotę 1% swojego podatku. Więcej informacji TUTAJ

Jeżeli masz pytania lub chcesz pomóc w jeszcze inny sposób, odezwij się do nas: kontakt@podajdalej.org.pl

<< poprzedni  –  następny >>